Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Ручні дискові пилки

Ручні дискові пилки

Дискова або циркулярна пилка - високопродуктивний інструмент, призначений для розпилу деревини, ДСП, фанери і т. д. Часто ці пристрої називають просто "циркулярки" або "паркетки". Існують також рішення, спеціально призначені для металу.

Переваги дискових пилок полягають у дуже високій продуктивності та здатності добре тримати лінію розпилу (як наслідок, даний вид інструменту взагалі не підходить для фігурного різання). Іншими словами, дискову пилку застосовують, коли потрібно пиляти дуже багато, але лише по прямій. Вона може стати чудовим рішенням, наприклад, коли потрібно постелити дерев'яну підлогу у великому приміщенні. Багато моделей дозволяють встановлювати диск під кутом, але і в такому випадку пропил проводиться строго по прямій.

Усі існуючі моделі циркулярок можна розділити на два типи - побутові та професійні. Різниця між ними полягає в потужності, глибині пропилу, часу безперервної роботи та вартості. Але слід зазначити, що розподіл це досить умовно і будь-яких точних кордонів немає.

Характеристик, які мають прямий вплив на вибір моделі небагато.

Насамперед це потужність, яка визначає специфіку завдань, для яких використовуватиметься інструмент. Чим потужніша модель, тим вона продуктивніша і витриваліша, тим з більш складними матеріалами вона зможе впоратися. Але одночасно з цим зростає вартість пристрою та його маса.

За потужністю дискові пилки умовно ділять на три категорії:

побутові, до 800 Вт;
середні (універсальні) – потужністю від 800 Вт до 1,2 кВт;
професійні, які мають потужність вищу за 1,2 кВт.
Вибираючи інструмент, слід брати модель із невеликим запасом по потужності.

Далі слідує глибина пропилу. Цей показник вказує на те, який товщини матеріал пристрій здатний прорізати наскрізь за один захід. Цей показник залежить від потужності, не можна поставити великий диск на слабку пилку. Для домашнього застосування зазвичай досить достатньо моделі з максимальною глибиною пропилу в 50 мм під кутом 90 градусів. У поодиноких випадках, коли буде необхідність розпилу товстіших матеріалів, можна буде зробити це в два заходи. Вибирати модель із справді великою глибиною пропилу має сенс лише тоді, коли це справді потрібно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner