Кошик
1653 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Пневмоінструмент

Вибір пневмоінструменту

Пневматика є основним видом силового інструменту в автосервіс, оскільки це відповідає нормам техніки безпеки. Для використання не потрібно підключатися до електромережі, всі дії відбуваються під впливом стисненого повітря, тому його можна застосовувати у вибухонебезпечному середовищі та в умовах підвищеної вологості.

Основні види пневмоінструменту для СТО

Фарбопульти. Відновлювальні кузовні роботи включають фарбування всього кузова або окремих елементів. З таким завданням легко впорається фарбопульт. З його допомогою можна рівномірно нанести фарбу на поверхню, без розводів і пропусків.
Пневмогайковерти. Інструменти ударної дії є найбільш популярними. За допомогою гайковерта можна без зусиль викрутити навіть заржавілий кріпильний елемент, що знижує витрати часу на розбирання вузла.
Пристрої підготовки та очищення повітря. Спеціальна система для очищення повітря від твердих частинок, вологи та маслянистих домішок, а також для змащування обладнання та підтримки стабільного тиску повітря.
Також в асортименті є пневмоінструмент для гаражу та набори, за допомогою яких можна підкачувати шини, наносити лакофарбове покриття, виконувати шліфувальні роботи.

Переваги

Доступна вартість пневматичного інструменту - не єдиний його "плюс". До основних переважних характеристик належить:

За рахунок відсутності електродвигуна, складної електроніки та крихких деталей пневмообладнання рідко виходить з ладу, працює стабільно та надійно. При правильному обслуговуванні пневмоприводу техніка прослужить довго.
Стійкість до підвищених навантажень, захист від вологи та пилу. При експлуатації не потрібно робити часті перерви, як при використанні електроінструменту.
Вища продуктивність та ефективність у порівнянні з аналогічним електроінструментом.
Міцність та невелика вага. Корпус виготовляють із легкого та міцного алюмінію, тому при роботі з такою технікою майстер не втомлюється, що знижує ризик травматизму.
Основні технічні деталі виготовлені з конструкційної сталі, оброблені та добре підігнані, тому при роботі практично не створюється шуму та вібрації.
Особливості вибору пневмоінструменту для автосервісу

Навіть недорогий пневмоінструмент вимагає ретельного підбору. Рекомендується враховувати такі моменти:

оптимальний показник моменту, що крутить, з регулюванням;
потужність та продуктивність компресора;
час безперервної роботи, для станції краще – до 8 годин;
габарити, наявність прогумованих рукояток;
гарантія якості та можливість технічного обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner