Кошик
2036 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Дренажні насоси та шланги

Дренажні насоси та шланги

Основними складовими елементами дренажного насоса є:

Електричний привід.
Насосний вузол. Головна деталь насосної частини - лопатева крильчатка, що створює відцентрову силу та всмоктування води. Матеріалом для неї може бути нержавіюча сталь, чавун або армований композит. Перед крильчаткою є впускний отвір із дірками, розмір яких буває різним. Він розрахований на певний діаметр фракцій сміття.
Вихідний патрубок, до якого приєднується шланг.
Міцний металевий корпус, стійкий до пошкоджень та деформації. Іноді у дешевих моделей ставлять пластиковий корпус, він не настільки довговічний, як сталь. Незалежно від матеріалу виконання, корпус у дренажних насосів завжди герметичний, адже вони занурюються у воду під час роботи.
Поплавковий датчик. Цей механізм виконує захисну функцію – не дає насосу працювати «всуху», вимикаючи двигун при недостатній кількості води.
У якісних насосів ще обов'язково є термозахист. Ця система також відключає двигун за критичних показників температури, щоб уникнути його перегріву. Кабель підключається до розетки (як правило, однофазної – 220В).

Принцип роботи дренажного насоса полягає в тому, що момент, що крутить, від мотора передається на крильчатку, яка встановлена ​​на валу двигуна. При швидкому обертанні лопат крильчатки виникає всмоктувальна сила, що затягує воду всередину насоса. Відома відцентровою силою, вода прагне вихідного патрубка. При проходженні через насос вода встигає ще й охолодити двигун.

Щоб дренажний насос функціонував у оптимальному режимі, потрібно контролювати відсоток домішок у воді. Бажано, щоби цей показник не перевищив 10 відсотків.

Схожий принцип роботи у ще одного насоса – фекального. Але різниця в тому, що фекальний тягне лише рідину, нехай брудну та густу, але без твердих фракцій. А ось дренажні насоси для відкачування брудної води, на відміну від фекальних помп, витягнуть все - і пісок, і глину, і дрібні камінці, і різне сміття, навіть велике і тверде. Але слід розуміти, що різні моделі насосів мають різні характеристики, на які потрібно буде звертати увагу при виборі.

Занурювальний дренажний насос хороший тим, що він є універсальним. Тобто, може працювати не лише з брудними та засміченими водами, а й із чистою водою, і зі слабозабрудненою. При роботі з чистими водами його продуктивність підвищується, що позитивно впливає на швидкість процесу відкачування або перекачування води. Тому такі насоси дуже популярні у домашньому господарстві. У звичайному режимі їх використовують для подачі води, поливу городів, грядок, осушення басейну. А в аварійному режимі вони придатні виконати дуже непрості роботи - осушити земельну ділянку, видалити воду із затопленого підвалу, цоколя, колодязя, витягнути воду після повені та повені.

Крім універсального застосування, плюси дренажним насосам зараховують:

Висока продуктивність. Всі дренажні насоси відзначають показник великої продуктивності. Продуктивність насоса - це кількість води, яку він здатний перекачати за певний час. У деяких, особливо потужних моделей це число досягає 15-16 тисяч літрів на годину (це невеликий басейн). Середній показник становить 5-6 тисяч літрів за годину роботи.
Просту експлуатацію. Принцип підключення та роботи настільки простий, що особливих навичок не потрібне. Просто встановлюємо насос, вмикаємо в розетку і тягнемо брудні води, випускаючи їх через шланг у потрібному місці.
Невибагливе обслуговування. Доступ до крильчатки та фільтрів спрощений, а якщо ремонт складний, то краще робити це в майстерні, щоб не порушити герметичність пристрою.
Автоматичний режим роботи.
Невеликі розміри та вага.
Міцну та надійну конструкцію.
Низькі ціни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner