Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Пневмопістолети для підкачування, продування

Однією з умов безпечного руху є оптимальний тиск у шинах автомобіля. Для підкачування коліс на СТО використовують спеціальний пневматичний інструмент. З його допомогою можна швидко та без зайвих фізичних зусиль накачати колесо до потрібного значення. Такі пристрої використовуються в автосервісі, автомобілісти купують їх, щоб брати з собою в дорогу і використовувати будинки.

Манометри для пістолетів

Автошини підкачують пристроєм, до складу якого входить манометр та гнучкий шланг. На практиці застосовуються два види манометрів для пістолетів для підкачування коліс, які відрізняються технічними характеристиками:

Механічний – має три шкали, які мають колірну індикацію. Недорого коштує, але не дає максимальної точності вимірів.
Електронний – високоточний прилад у порівнянні з механікою. Має дві кнопки для включення та вимкнення, зміни одиниць вимірювання. Також можна скинути дані та увімкнути підсвічування. Деякі моделі мають подвійне налаштування шкали - в бар і psi.
Особливості вибору пневмопістолета для підкачування коліс

При виборі пневмопістолета для підкачування шин слід брати до уваги такі критерії:

Показник робочого тиску. Є ключовим параметром під час вибору пневмоінструменту. Значення може бути в діапазоні від 10 до 15 бар.
Матеріал, із якого виготовлений корпус. Як правило, корпус виготовляють з легкого та міцного матеріалу, латуні, дюралюмінію та інших металевих сплавів.
Розмір шлангу. Стандартна довжина становить 40 – 50 см. Є моделі з довжиною 100 см. Діаметр трубки варіює від 6 до 8 мм.
Функціональність. Сучасні прилади для накачування автошин можуть мати додатковий функціонал - відкачування, вимірювання, збільшення або зменшення тиску.
Сумісність. Підбирати пристрій слід з урахуванням виду ТЗ - вантажівки або легковика. Краще купувати прилади відомих брендів із гарантією якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner