Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Мотопомпи

Мотопомпи

Мотопомпа - незамінне обладнання там, де потрібні великі обсяги води. Здавалося б, всі ці агрегати виконують свої функції однаково, і різниці між ними немає. Але ця думка розбивається на реальність, коли приходить час вибирати мотопомпу. Вони відрізняються за багатьма характеристиками, і незнаюча людина може легко заплутатися в цій різноманітності.

Вибираючи потрібну модель, необхідно відштовхуватися не тільки від її технічних характеристик, а й від майбутніх умов експлуатації – це один із найважливіших критеріїв. Нижче ми коротко розповімо, на що конкретно потрібно звертати увагу при виборі мотопомпи, а також надамо іншу корисну інформацію про ці агрегати.

Де використовують мотопомпи – область застосування.

>Сфера застосування існує безліч, тому область застосування мотопомп широка. Вони використовуються на дачі та в сільському господарстві. За допомогою такого обладнання проводиться полив ділянок та зрошення полів, перекачування хімічних речовин та відкачування води з колодязя. На дачах застосовується також при наповненні та осушенні басейнів.

Мотопомпи активно використовуються комунальними службами та будівельними компаніями. Вони відкачують воду з траншей та котлованів, очищають затоплені приміщення та допомагають при ліквідації аварій.

Крім того, обладнання використовується при гасінні пожеж, наповненні цистерн та бочок, створенні фонтанів та штучних водойм, а також при роботі з агресивними рідинами (кислотами, гербіцидами, лугами).

Технічні параметри мотопомп – на що звертати увагу

Продуктивність (потужність). Це обсяг рідини, що обладнання може пропустити через себе за певний час. Продуктивність вимірюється або в літрах на хвилину, або в кубічних метрах на годину. Цей показник може варіюватися від сотні літрів за хвилину до кількох тисяч.
Розмір частинок, що пропускаються. Цей параметр визначає можливості фільтрації мотопомпи. Якщо обладнання працює з чистою водою, достатньо буде пропускної здатності до 8 мм, якщо йдеться про сильно забруднену рідину, нормальним вважається показник до 30 мм.
Глибина всмоктування. Мається на увазі відстань від помпи до місця забору води. Класичним показником, що підходить більшості випадків, вважається 6 – 8 метрів. Глибше воду можуть забирати моделі підвищеної потужності, які не підходять для побутового використання.
Висота тиску води. Це відстань від агрегату до кінця шланга. Середньостатистичний показник – 20-30 метрів. Найбільшою висотою напору відрізняються моделі підвищеного тиску.
Мотопомпи за призначенням

Залежно та умовами експлуатації агрегати діляться кілька категорій.

    Мотопомпи для брудної води. Використовуються при перекачуванні рідини з наявністю піску, мулу, гравію та різного сміття. Діаметр частинок має бути не більше 30 мм. Сміття не шкодить установці, тому що вона оснащена системою фільтрації.
    Мотопомпи для чистої води. Ці моделі мають невелику пропускну здатність і не повинні зустрічатися з частинками більше 8 мм у діаметрі. Тобто пісок не завдасть їй жодної шкоди, а ось більше сміття здатне вивести мотопомпу з ладу.
   Пожежні мотопомпи (високий тиск). Мають підвищену висоту подачі води. Такі моделі здатні доводити рідину на відстань до 70 метрів. Як правило, оснащуються двома напірними виходами, що мають різний діаметр.
     Мотопомпа для агресивних рідин, у тому числі для хімічних речовин та морської (солоної) води. Елементи таких установок мають захист від негативної дії агресивних компонентів. Там, де класичні агрегати швидко стають непридатними, помпи для агресивних рідин можуть справно працювати роками.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner