Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Насос 220 V

Насос 220 V

Обладнання використовується на підприємствах різного профілю, а також у приватних господарствах (для забезпечення дизпаливом опалювального обладнання, катерів, човнів). Застосовуються дані насоси для заправки транспорту, що працює на солярці (тягачів, тракторів, комбайнів) та техніки. Тому вони розроблені з урахуванням специфіки функціонування різних машин та спецобладнання.

В основному електричні насоси для палива застосовуються на:

АЗС;
Будмайданчиках;
Аграрні підприємства.
Але це далеко не вся сфера їхнього застосування. Також насоси для палива 220 Вольт – частий елемент оснащення некомерційних службових автозаправок, міні-АЗС ремонтних організацій та складів нафтопродуктів. У цього обладнання великий спектр застосування, що з значним діапазоном параметрів продуктивності.

Насоси для дизельного палива 220В функціонують від стаціонарної електромережі. Це дозволяє застосовувати їх без додаткового блоку живлення або перетворювача.

На які аспекти звернути увагу при покупці
Якщо вам необхідно забезпечити підприємство насосами 220 Вольт (або придбати їх для особистих цілей), необхідно ознайомитися з найважливішими параметрами агрегатів. До них входять:

Об'єм нафтопродукту, що перекачується за хвилину часу;
Потужність двигуна;
Тривалість циклу (робочого).
Також треба приділити увагу іншим характеристикам. Зокрема, висоті забору пального та відстані, на яку воно подається. Ці характеристики є основними при виборі електричних насосів перекачування солярки. Даний вид агрегатів може бути функціональним. Універсальні моделі призначені як перекачування з ємності в ємність дизпалива, так транспортування інших нафтопродуктів. Вони є ідеальним рішенням для підприємств, що мають великий парк техніки або машин. Тому, купуючи насос перекачування 220 Вольт, зверніть увагу на цей аспект. Можливо, саме універсальний агрегат буде вам оптимальним рішенням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner