Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Маслянки

 Маслянки

Пневмоінструмент є невід'ємною частиною професійного автосервісу з великою завантаженістю. Він допомагає прикладати мінімум зусиль майстрам та отримувати якісне обслуговування значної кількості автотранспорту. Для довговічності обладнання працюючого на стислому повітрі необхідно стежити за якістю та тиском повітря, що надходить. Також для деяких видів пневмоінструманта дуже важливо виконувати мастило маслом. Устаткування для підготовки повітря поділяється на дві групи:

Магістральні встановлюється біля ресивера і готує повітря для всієї пневмомагістралі однаково.
Місцеві до цього виду відносяться міні масляки для пневмоінструменту, маслорозпилювачі, маслорозподільники, лубрикатори, які розміщуються безпосередньо біля пневматичного інструменту.
Змащення пневмо інструменту найдоцільніше виконувати локально у кожного місця розмістивши міні маслянку для пневмоінструменту, так при виконанні загального мастила велика ймовірність того, що масло буде текти з найближчих точок. Так легше спостерігати за постійною наявністю масла та виконувати змащення виконавчого пристрою, який потребує такого обслуговування. Адже не для всіх видів інструменту необхідне підведення мастильного матеріалу, деяким він категорично протипоказаний.

Як вибрати маслянку для пневмоінструменту
Основна функція міні масляки для пневмоінструменту (лубрикатора) це автоматично і безперервно розпорошувати в потоці стисненого повітря масло і в туманно-подібному вигляді подавати його на деталі інструменту, що труться.

При виборі основним параметром є розмір приєднувального кріплення та можливість маслянки для пневмоінструменту працювати з мастилами, рекомендованими заводом виробником інструменту. Також слід пам'ятати, що міні маслята поставляються без олії. І можуть заповнюватись будь-яким прийнятним для майстра способом через вихідний отвір. Заповнювати лубрикатори необхідно акуратно, уникаючи влучення великої кількості кисню для коректного функціонування приладу.

Корисні поради щодо встановлення міні масляки для пневмоінструменту
Також необхідно звернути увагу на корозійну стійкість матеріалу для організації пневмомагістралі. Варто пам'ятати, що надмірне використання різних штуцерів і фітингів може призвести до втрат повітря. А гнучкі шланги невеликої довжини логічніше застосовувати безпосередньо перед інструментом.

Сервісний центр компанії Гранд Інструмент не рекомендує виконувати розведення пневмоінструменту з металевих труб, оскільки з часом через попадання вологи вони почнуть іржавіти, і іржа потраплятиме в пневмоінструмент.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner