Шланги високого тиску
Шланги високого тиску
Для перекачування води та рідких миючих засобів використовують спеціальні гнучкі магістралі. На СТО, виробничих ділянках для такої мети застосовують шланги високого тиску, виготовлені з гуми або сучасного полімерного матеріалу. Для підвищення міцності такий матеріал армують металевою сіткою, що робить його жорсткішим і стійкішим до механічних пошкоджень.
Одинарне армуюче обплетення використовується в шлангах для домашнього використання. Для застосування у професійній сфері використовують матеріал з подвійним жорстким армуванням, здатний витримувати тиск до 400 бар.
Принцип функціонування рукава ось у чому. Його приєднують до миючого агрегату, насос якого нагнітає рідкий носій. Такий процес практично завжди супроводжується гідравлічним ударом, тому міцність матеріалу в даному випадку має визначальне значення.
Як вибрати шланг пневматичний високого тиску
Щоб пневмошланг ефективно справлявся із завданням, при виборі слід орієнтуватися на такі параметри:
Настройки робочого тиску. Значення цього показника може бути в діапазоні від 100 до 400 бар. Воно залежить від потужності компресора, миття, з якою використовуватиметься. Якщо міцність виявиться недостатньою, може статися розрив матеріалу.
Оптимальна температура. Гранично допустимі значення варіюють від -40 до +135 градусів. Експлуатація в таких температурних умовах виключає механічні пошкодження та вихід магістралі з ладу.
Діаметр та особливості фіксації. Кріплення з агрегатом та пістолетом здійснюється за схемою гайка/штуцер або гайка/гайка. При цьому РВД має за діаметром відповідати параметрам обладнання.
Кріплення. Фурнітура має бути виготовлена зі сплаву, що містить латунь, або нержавіючої сталі – матеріалів, стійких до корозії.
довжина. Для побутових потреб достатньо довжини до 7 метрів. Для професійної сфери – від 10 – 20 метрів і більше.
Види пневмошлангів
У нас можна купити шланги високого тиску, виготовлені з різних матеріалів:
З поліетилену (поліуретану). Призначені для гідравлічних та пневматичних систем з невеликим тиском. Можуть використовуватися для палива, олії та інших в'язких розчинів. Мають стійкість до високої та низької температури, впливу агресивних хімічних речовин та атмосферних факторів. Мають невелику вагу, тому зручні в експлуатації та транспортуванні, порівняно недорого коштують.
Гумові. Надійні, стійкі до температурних коливань та зовнішніх факторів. За рахунок жорсткого сталевого армування витримують проколи, не рвуться та служать протягом тривалого терміну. Еластичні, при необхідності, можна розтягнути до потрібної довжини, після чого вироби повертаються до початкових параметрів. Високопродуктивні можуть з'єднуватися з іншими виробами. Продаються у бухтах.