Кошик
1626 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Краскопульти Набори для фарбування автомобіля

Краскопульти Набори для фарбування автомобіля

Вм'ятини та опуклості різного розміру, подряпини, потертості на поверхні кузова – поширені пошкодження, які отримує автомобіль при попаданні в ДТП або наїзді на перешкоду. Видалення таких дефектів проводиться на СТО шляхом рихтування та реставрації лакофарбового покриття. Після відновлення геометрії кузова та усунення деформацій виконують малярські роботи. Купівля професійного комплекту набагато вигідніша за придбання окремих інструментів. До його складу входять пристрої, необхідні для виконання всіх операцій з відновлення ЛКП. За ціною він обійдеться дешевшим, ніж покупка окремих предметів.

До його складу входять такі пристрої:

Краскопульт для акуратного та рівномірного нанесення фарби на поверхню кузова. Також він може застосовуватися для фарбування дерев'яних та пластмасових предметів.
Пістолети - продувний, для розпилювання різних рідких матеріалів, для накачування шин.
Спіральний поліуретановий шланг - еластичний, зносостійкий, призначений для використання у широкому діапазоні робочих температур.
Всі пристрої укомплектовані швидкороз'ємними з'єднаннями, що забезпечує швидку заміну та підключення до компресорного обладнання.

Універсальний набір для фарбування авто містить необхідні інструменти для виконання широкого спектру робіт - фарбувальних, шиномонтажних, для антикорозійної обробки.

Основні технічні характеристики комплектуючих

Переважною стороною малярських комплектів є наявність швидкороз'ємних з'єднань, що значно прискорює та спрощує роботу, що складається з різних операцій. За допомогою манометра можна контролювати тиск при нанесенні автомобільної фарби, лаку, складів для захисту від корозії та інших робочих рідин.

Прилад може використовуватися для підкачування автошин, коліс мототехніки для перевірки показника тиску стисненого повітря. Також в комплектацію входять спеціальні пристрої для видалення залишків фарби з отворів форсунок та запобігання їх засміченню.

Перед тим як купити набір для фарбування авто, слідують технічні характеристики. До загальних параметрів належить:

Рекомендований робочий тиск компресорної установки – 4,0 бар;
Ширина факела при розпиленні фарби – 20,0 см.
Споживання повітря – до 120,0 літрів за хвилину.
Діаметр форсунки – 1,5 мм.
Змінні форсунки, розмір – 1,2; 1,8; 2,0; 2,5.
Роз'ємне з'єднання для повітря – ¼ дюйма.
За рахунок верхнього розміщення бачка та наявності швидкороз'ємних з'єднань експлуатація такого обладнання є зручною, дозволяє швидко та ефективно виконувати малярські роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner