Кошик
1626 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Крани гідравлічні

Крани гідравлічні

Кран підкатний гідравлічний

Капітальний ремонт двигуна - трудомісткий і складний процес, що передбачає зняття агрегату та його встановлення на спеціальну основу або стенд. Підкатний гідравлічний кран для СТО дозволить витягти силовий агрегат та перемістити його в робочу зону швидко, акуратно та безпечно. Замовити професійне обладнання автосервісу можна у фірмовому інтернет-магазині компанії.

Окрім технічного обладнання для СТО, тут є гаражний інструмент різного виду та призначення, діагностичні прилади, стенди та інші недорогі засоби для ремонту та обслуговування легкових та вантажних автомобілів.

Види гідравлічних кранів

Перш ніж купити гідравлічний кран, потрібно визначитись, який вид техніки потрібен для оснащення конкретної станції. По конструкції розрізняють такі типи устаткування:

Складаний. Корпус виготовляється з товстої листової сталі, що забезпечує міцність та тривалий період експлуатації. При необхідності його можна компактно скласти, щоб перемістити до іншого місця або відправити на зберігання. За допомогою складного пристрою можна піднімати і опускати вантажі масою до 2000 кг.
Нескладний. Має посилену основу, гак може виноситися для збільшення висоти підйому вантажу. Масивне обладнання із вантажопідйомністю до 5000 кг.
За типом установки техніка буває:

Пересувна. Платформа оснащена колесами для зручного переміщення, за потреби застосовують фіксатори, які їх блокують. Особливо зручні моделі з низькою платформою, які можна встановити під автомобіль з невеликим кліренсом.
Стаціонарна. Встановлюється на рівних бетонних підставах і не призначена для транспортування по цеху. Має механізм розвороту.
Кран гідравлічний складаний

Ця модель часто використовується у гаражах. Вона може оснащуватися гідроприводом та доповнюватися механічною лебідкою. Для складання та підготовки до роботи достатньо 30 хвилин. При регулярному технічному обслуговуванні може прослужити більше 10 років.

Спеціальний гідравлічний кран для двигунів

Має масивну сталеву основу, тому центр тяжіння зміщений до нижньої частини. Профілі, розташовані під кутом, роблять конструкцію стійкішою. Стаціонарна техніка має стрілу, яка може висуватися та розвертатися. Слід враховувати, що менше висунута стріла, тим більша вага вона може підняти.

Особливості та призначення

Підйомне обладнання має такі особливості та переважні характеристики:

Компактні розміри. Складні моделі займають небагато місця для зберігання.
Можливість використання для авто будь-яких марок та моделей.
Автономний режим роботи. Техніка оснащена гідравлікою та не вимагає підключення до електромережі.
Зручність експлуатації, немає потреби проводити дороге обслуговування.
Якщо купити підкатний гідравлічний кран з додатковими агрегатами, можна розширити його функціональність і спростити роботу автомеханіка. До таких доповнень належать:

траверси;
ланцюги для фіксації агрегату;
стапелі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner