Кошик
1652 відгуків
При замовленні до 14:00, відправлення того ж дня.Замовити
+380 (50) 179-90-45
Герасима Кондратьева 162, Суми, Україна
AtmoSfera
Залишити відгук

Тестери тиску масла та палива

Тестери тиску масла та палива

Тестер тиску масла у двигуні

Для нормальної роботи двигуна та попередження прискореного зносу його компонентів потрібна достатня кількість мастила в системі. Таку процедуру проводять в умовах СТО у рамках регламентного технічного обслуговування або під час діагностики.

Маючи спеціальний манометр, автомобіліст може проводити виміри самостійно. Достатньо підключити його до датчика. За допомогою такої діагностики можна виявити проблеми у роботі двигуна до розвитку серйозних неполадок.

Як відбувається процес перевірки тиску олії

Професійні набори для перевірки тиску мастила використовують для перевірки компонентів паливної системи. Вони прості та зручні в експлуатації, порівняно недорого стоять, тому потрібні на станціях техобслуговування та в спеціалізованих автосервісах.

Тестування проводиться у такому порядку. Прилад підключають до повністю остиглого двигуна. Включають ручне гальмо, блокують колеса і встановлюють КПП на нейтраль. Підключення здійснюють до датчика, який знаходиться в блоці ДВС.

Сучасний тестер комплектується адаптерами під різне різьблення, тому його можна використовувати з будь-яким двигуном. Адаптер фіксують у блоці, приєднують вимірювач та перевіряють показники.

Діагностика проводиться за температури мотора, яка вказана в технічній документації до транспортного засобу. Тут також наводиться кількість обертів і значення тиску, у яких слід проводити тестування.

Дані вимірювача тиску олії

Результати перевірки показують, чи існують проблеми у роботі системи. Низькі значення можуть вказувати на засмічення масляного фільтра, знос насоса, недостатню кількість мастильного матеріалу або низьку якість. Високі показники говорять про неполадки у запобіжному клапані.

Якщо під час роботи мотора на холостому ходу виходить значення «0», це може бути ознакою поломки датчика, низького рівня мастила чи виходу з експлуатації насоса та його привода. У такій ситуації вимикають двигун і припиняють перевірку. Після завершення обстеження двигун повинен повністю охолонути, після чого знімають тестер і встановлюють датчик.

Як вибрати набір для вимірювання тиску масла в двигуні

Щоб купити вимірювач тиску олії у двигуні, який буде зручним у застосуванні та забезпечить отримання точних результатів вимірювань, слід враховувати такі моменти:

Для професійного використання оптимальним варіантом є комплекти, за допомогою яких можна виконати один цикл вимірювання різних показників. Вони комплектуються перехідниками, продаються в кейсах, зручних для транспортування та зберігання.
Аналогові моделі мають шкалу та стрілку, яка при вимірі вказує на конкретне значення. Вони мають просту і надійну конструкцію, за дотримання правил вимірювання показують точний результат.
Усі з'єднання в такому обладнанні мають бути герметичними.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner